Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...

Изживей магията!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Запишете се за учебната година!
19th Декември 2010, 15:42 by Elione Percival Steenwyck
Учебната година започва съвсем скоро! Запишете се за предметите, които ще изучавате...

Трябва да попълните ето тази бланка:
Име:
Дом:
Курс:
Предмети, които бихте искали да изучавате:

*Ето и самите предмети:
Астрономия

[ Full reading ]
Comments: 8
Питайте!
29th Октомври 2010, 16:57 by Elione Percival Steenwyck
Темата за въпроси... питайте каквото ви душа иска, няма никакви ограничения.

Comments: 15
Предложения и критики
29th Октомври 2010, 17:10 by Elione Percival Steenwyck
Какво мислите за форума?
Кое ви харесва в него и какво смятате, че трябва да променим. Не се притеснявайте да изкажете мнението си, няма да ви "скачаме" и да правим скандали.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Comments: 1
Обща тема
29th Октомври 2010, 17:12 by Elione Percival Steenwyck
Ами... ако искате да кажете нещо, но се сещате в коя тема да го сложите.. пишете тук. [You must be registered and logged in to see this image.]

Comments: 1
Заети и свободни учителски герои
28th Ноември 2010, 16:23 by Elione Percival Steenwyck
ЗАЕТИТЕ ГЕРОИ ЩЕ БЪДАТ ОЦВЕТЯВАНИ В БЯЛО!

Директор на училището - Албус Дъмбълдор
АРИТМАНТИКА - професор Септима Вектор
АСТРОНОМИЯ – Професор Тереза- Мария Дарагон /героинята от книгите е заменена с друга!/

[ Full reading ]
Comments: 0
Раздадени/отнети точки
5th Ноември 2010, 21:32 by Elione Percival Steenwyck
Учителите имат право да раздават и отнемат точки по време на РП, но след това задължително трябва да пишат в тази тема...
Пример:
Сивиръс Снейп:
Отнемам пет точки от Грифиндор, заради непочтителното държание на Елиът Хъмфри в часа по ЗСЧИ!

Съобщения
29th Октомври 2010, 17:00 by Elione Percival Steenwyck
Тук ще съобщаваме всичко ново около форумчето ни.
Препоръчително е да следите редовно тази тема...

Share | 

Natalie Shau

Go down 
АвторСъобщение
Elione Percival Steenwyck
Gryffindor
Gryffindor

ПисанеЗаглавие: Natalie Shau   21st Ноември 2010, 08:55

Трябва да имаш някакви психични отклонения, за да харесваш това, но понеже при мен са налице... Може да се каже, че съм й фенка..

Литовска художничка-илюстраторка. В момента живее в Гърция. В работите си тя комбинира фотография, цифрови технологии и триизмерно моделиране, създавайки странни, понякога сюрреалистични, понякога плашещи, но определено въздействащи художествени произведения. Тя черпи вдъхновение от религиозните образи, приказните илюстрации и класическата руска литература, в лицето на Гогол и Достоевски.

Ето няколко нейни неща:

Официална галерия

* * * * * * *
Градът гледаше безстрастно лудите...там, по средата на улицата, по средата на бурята, по средата на един нов кръстопът, без страх от тъмното, без срам от светлините...Кога щяха да си тръгнат? Дали след минути или щяха да са вечно заедно- сякаш нямаше значение, това бе техният миг...превърнал всичко останало във фон... ноемврийския дъжд- в страст, улицата- в сцена, локвите- в море, любовта- в малка лудост! А аз ги гледах...и нямах сили дори да си спомня за нея...за лудостта си.. да я пусна. А беше толкова отдавна...и пак ноември плачеше..
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hogwarts-castle.forumotion.com
Елеонор Бенет
Slytherin
Slytherin

ПисанеЗаглавие: Re: Natalie Shau   21st Ноември 2010, 09:59

Може би това беше намек, че имам психични отклонения... Но все пак страшно много ми харесват, защото винаги съм си падала по такъв стил изкуство - просто изразява много чувства и емоции.
Вижте профила на потребителя
Gryffindor
Gryffindor

ПисанеЗаглавие: Re: Natalie Shau   21st Ноември 2010, 10:01

А, спокойно, то и аз съм с такива отклонения тогава... Казах го просто, защото повечето хора, на които покажа това и кажа, че ме впечатлява ми казват, че не съм добре..

* * * * * * *
Градът гледаше безстрастно лудите...там, по средата на улицата, по средата на бурята, по средата на един нов кръстопът, без страх от тъмното, без срам от светлините...Кога щяха да си тръгнат? Дали след минути или щяха да са вечно заедно- сякаш нямаше значение, това бе техният миг...превърнал всичко останало във фон... ноемврийския дъжд- в страст, улицата- в сцена, локвите- в море, любовта- в малка лудост! А аз ги гледах...и нямах сили дори да си спомня за нея...за лудостта си.. да я пусна. А беше толкова отдавна...и пак ноември плачеше..
Jenifer Stone Sleepwalker
Gryffindor
Gryffindor

ПисанеЗаглавие: Re: Natalie Shau   23rd Ноември 2010, 15:26

Не, наистина са страхотни, а това за психичните отклонения -> щом не им харесват на останалите, само те губят. Ако се вгледаш в снимките, може да "видиш" много повече от просто това, което е изобразено, представи си човек с какво невероятно въображение трябва да си, за да измислиш нещо такова...

What's tomorrow without you? This is our last goodbye...
What was summer like for you? She asked him with a smile...
What's tomorrow without you? He silently replied...
I will always be with you, I'm the anchor of your sorrow.
There's no end to what I'll do cause I love you, I love you to death...
What's tomorrow without you? Is this our last goodbye?
(Kamelot-Love you to death)
Gryffindor
Gryffindor

ПисанеЗаглавие: Re: Natalie Shau   23rd Ноември 2010, 15:31

Да, така е наистина... Йей, много се радвам, че си намерих хора, които да мислят като мен по отношение на Натали Шау...

* * * * * * *
Nicoex
Slytherin
Slytherin

ПисанеЗаглавие: Re: Natalie Shau   23rd Ноември 2010, 16:05

Олеле невероятна красота..истинско изкуство
честно казано не бях чувал даже за тази художничка, но е наистина много добра!
Beatrice Qumby
Slytherin
Slytherin

ПисанеЗаглавие: Re: Natalie Shau   27th Ноември 2010, 17:56

Невероятно! Просто...уау. Не знам какво да кажа, от години си падам по подобно изкуство и винаги ме е впечатлявало, а това, което другите намират за ужасяващо и плашещо, мен просто ме изпълва с някакъв необясним трепет.
Натали е просто един невероятен талант!
Вижте профила на потребителя http://los-angeles.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Natalie Shau   

Natalie Shau
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс.. :: Друго :: Всичко, което го няма в останалите раздели.. :: Изкуства-
Идете на: