Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Изживей магията!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Запишете се за учебната година!
Александра Маргарита Русо Empty19th Декември 2010, 15:42 by Elione Percival Steenwyck
Учебната година започва съвсем скоро! Запишете се за предметите, които ще изучавате...

Трябва да попълните ето тази бланка:
Име:
Дом:
Курс:
Предмети, които бихте искали да изучавате:

*Ето и самите предмети:
Астрономия


[ Full reading ]
Comments: 8
Питайте!
Александра Маргарита Русо Empty29th Октомври 2010, 16:57 by Elione Percival Steenwyck
Темата за въпроси... питайте каквото ви душа иска, няма никакви ограничения.

Comments: 15
Предложения и критики
Александра Маргарита Русо Empty29th Октомври 2010, 17:10 by Elione Percival Steenwyck
Какво мислите за форума?
Кое ви харесва в него и какво смятате, че трябва да променим. Не се притеснявайте да изкажете мнението си, няма да ви "скачаме" и да правим скандали.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Comments: 1
Обща тема
Александра Маргарита Русо Empty29th Октомври 2010, 17:12 by Elione Percival Steenwyck
Ами... ако искате да кажете нещо, но се сещате в коя тема да го сложите.. пишете тук. [You must be registered and logged in to see this image.]

Comments: 1
Заети и свободни учителски герои
Александра Маргарита Русо Empty28th Ноември 2010, 16:23 by Elione Percival Steenwyck
ЗАЕТИТЕ ГЕРОИ ЩЕ БЪДАТ ОЦВЕТЯВАНИ В БЯЛО!


Директор на училището - Албус Дъмбълдор
АРИТМАНТИКА - професор Септима Вектор
АСТРОНОМИЯ – Професор Тереза- Мария Дарагон /героинята от книгите е заменена с друга!/


[ Full reading ]
Comments: 0
Раздадени/отнети точки
Александра Маргарита Русо Empty5th Ноември 2010, 21:32 by Elione Percival Steenwyck
Учителите имат право да раздават и отнемат точки по време на РП, но след това задължително трябва да пишат в тази тема...
Пример:
Сивиръс Снейп:
Отнемам пет точки от Грифиндор, заради непочтителното държание на Елиът Хъмфри в часа по ЗСЧИ!


Comments: 0
Съобщения
Александра Маргарита Русо Empty29th Октомври 2010, 17:00 by Elione Percival Steenwyck
Тук ще съобщаваме всичко ново около форумчето ни.
Препоръчително е да следите редовно тази тема...


Comments: 0

 

 Александра Маргарита Русо

Go down 
АвторСъобщение
Александра Маргарита Русо
Hufflepuff
Hufflepuff
Александра Маргарита Русо


Posts : 59
Join date : 27.10.2010

Александра Маргарита Русо Empty
ПисанеЗаглавие: Александра Маргарита Русо   Александра Маргарита Русо Empty21st Ноември 2010, 14:03

Име:Александра Маргарита Русо
Години /според курса/:14
Вид /чистокръвен/на, нечистокръвен/на, мъгълокръвен/на/:Мъгълокръвна
История /минимум шест реда/:Алекс е родена в Лондон.Родителите й са мъгъли, но малкото момиченце носи магията в себе си.Ражда се в един мрачен ноемврийски ден.Майка й и баща й са изключително щастливи от появяването й на бял свят.Те знаят, че Александра е магьсница, но дори и не подозират каква ще е нейната съдба.Засега няма да ви разкривам, защото какъв смисъл да разказвам историята по-нататък.И така момиченцето израства щастливо и обгрижвано, докато един ден не родителите му не загиват.То е изпратено при баба си, която обаче въобще не е наясно каква точо е нейната внучка.Годините минават и ето че изведнъж малката сладка Алекс става на 11 години.Време е да получи писмото си от "Хогуортс".Ето го и него...То е голяма изненада за бабата, която първоначално отказва да пусне внучка си на подобно място.Александра обаче държи на своето и на всяка цена искам да замине.Просто не може да търпи възражения.И така баба й най-накрая се съгласява.Ала не е възможно нещо да не се обърка.Няколко дена преди отпътуването, рано сутрин, бабата на Алекс издъхва.Момичето е съсипано и сериозно започва да се чуди колко силно е желанието му да замине за това място.Най-накрая се решава и си казва, че трябва да продължи напред.И така влакът потегля и Русо се оказва заобиколена от най-различни хора.Тя бързо се сприятелява с околните, става член на дома "Хафълпаф", но въпреки това все още не може да се оттърси от мисълта, че близките й вече ги няма.Обаче Александра никога не се предава и именно това нейно качество и помага да оцелее.Често става обект на подигравки заради мъгълския й произход, но не й пука.За нея това няма значение, нали все пак магията е в нея...
Характер /минимум пет реда/:Още от малка Александра е изключително припряна.Винаги бърза и не търпи възражения.Хитра е и често злоупотребява с магията, за което почти винаги бива наказана.Но както вече споменахме...не й пука.Интересува се единствено от себе си.На външен вид изглежда мила, ала никой не знае какво се крие отвътре.Разговорлива е и това й помага толкова бързо да намери нови приятели.Само те, може би, са просветени за нейните чувства.Може би!Алекс никога не се доверява на сто процента.Така се е научила.Не мисли, докато говори, чак след това.Никога не съжалява за думите си.Пряма е с хората...до болка.Не я интересуват чувствата на другите, само и единствено нейните.Не може да се каже, че е самовлюбена, но обича да се гледа в огелдалото.
Външен вид /около четири-пет реда/: Алекс има тъмна и адски дълга коса.Никога не си я е скъсявала, а и няма намерението да го прави.Очите й са черни като нощта и дълбоки като море.Можеш да се удавиш в тях.Висока е 1.68 метра и е доволна е от височината си.Има стройна фигура и дълги крака.Не иска да променя нищо в себе си.Според нея външният й вид е безупречен.Мрази мантията си и затова често я носи разкопчана, така че да се виждат ризата и полата й.Гримира се рядко, но когато го направи става наистина ослепителна.Винаги е усмихната.
Училищен дом:Хафълпаф
Допълнително /не е задължително:Откакто се е родила, Алекс има малка сребърна гривна, която никога не сваля.Тя й е подарък от прабаба й, която е загинала при нападение от смъртожадните.
Върнете се в началото Go down
 
Александра Маргарита Русо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс.. :: Герои :: Герои :: Герои на админите-
Идете на: