Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Изживей магията!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Запишете се за учебната година!
Къщурката на Ариа Спенсър... Empty19th Декември 2010, 15:42 by Elione Percival Steenwyck
Учебната година започва съвсем скоро! Запишете се за предметите, които ще изучавате...

Трябва да попълните ето тази бланка:
Име:
Дом:
Курс:
Предмети, които бихте искали да изучавате:

*Ето и самите предмети:
Астрономия


[ Full reading ]
Comments: 8
Питайте!
Къщурката на Ариа Спенсър... Empty29th Октомври 2010, 16:57 by Elione Percival Steenwyck
Темата за въпроси... питайте каквото ви душа иска, няма никакви ограничения.

Comments: 15
Предложения и критики
Къщурката на Ариа Спенсър... Empty29th Октомври 2010, 17:10 by Elione Percival Steenwyck
Какво мислите за форума?
Кое ви харесва в него и какво смятате, че трябва да променим. Не се притеснявайте да изкажете мнението си, няма да ви "скачаме" и да правим скандали.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Comments: 1
Обща тема
Къщурката на Ариа Спенсър... Empty29th Октомври 2010, 17:12 by Elione Percival Steenwyck
Ами... ако искате да кажете нещо, но се сещате в коя тема да го сложите.. пишете тук. [You must be registered and logged in to see this image.]

Comments: 1
Заети и свободни учителски герои
Къщурката на Ариа Спенсър... Empty28th Ноември 2010, 16:23 by Elione Percival Steenwyck
ЗАЕТИТЕ ГЕРОИ ЩЕ БЪДАТ ОЦВЕТЯВАНИ В БЯЛО!


Директор на училището - Албус Дъмбълдор
АРИТМАНТИКА - професор Септима Вектор
АСТРОНОМИЯ – Професор Тереза- Мария Дарагон /героинята от книгите е заменена с друга!/


[ Full reading ]
Comments: 0
Раздадени/отнети точки
Къщурката на Ариа Спенсър... Empty5th Ноември 2010, 21:32 by Elione Percival Steenwyck
Учителите имат право да раздават и отнемат точки по време на РП, но след това задължително трябва да пишат в тази тема...
Пример:
Сивиръс Снейп:
Отнемам пет точки от Грифиндор, заради непочтителното държание на Елиът Хъмфри в часа по ЗСЧИ!


Comments: 0
Съобщения
Къщурката на Ариа Спенсър... Empty29th Октомври 2010, 17:00 by Elione Percival Steenwyck
Тук ще съобщаваме всичко ново около форумчето ни.
Препоръчително е да следите редовно тази тема...


Comments: 0

 

 Къщурката на Ариа Спенсър...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 16:35

къщата
Spoiler:
хола
Spoiler:
кухнята
Spoiler:
Спалня
Spoiler:

Стаята на брат ѝ
Spoiler:
таванската стая-стаята на Ариа
Spoiler:


Последната промяна е направена от Aria Spenser на 23rd Ноември 2010, 18:12; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 16:41

Къщата ми изглеждаше ужасно празна,когато другата част от семейството ми бе на работа или просто извън нея.Още доста неща се намираха по кашоните в различните ъгли на стаите.Е поне хола и кухнята бяха в състоянието,в което трябваха да бъдат.
Аз като за първи път от доста време се бях надвесила над една книга,доста съсредоточена при това.Но не след дълго ми омръзна и я поставих на малката масичка пред дивана и се запътих към кухнята.Беше хубаво,че нямаше врати или стени от едното помещение към другото,само един барплот ги разделяше.Взех си една ботилка вода от хладилника и се върнах на дивана,като включих телевизора.
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 16:48

Какъв ден само...имаше още доста време до началото на "училище", поне на мен ми се струваха сякаш векове, понеже бе абсурдно да трая глупавата си баба, все още опяваща ми за всичко възможно...понякога имам чувството че книгите са й разяли ума, от толкова много четене и знания най-вероятно се е побъркала вече, но по възможно най-дразнещия и ужасен начин.
В началото си мислех че с годините всичко ще се оправи, ще започнем да се разбираме, баща ми ще ме подкрепи, но за жалост положението все още бе едно и също- пълен домашен терор.
Точно поради тази причина исках да се махна от тук, исках си Хагуорст, там поне бе Ай, далеч по-добра компания...
За жалост както споменах имаше доста време до отпътуването ни, затова реших да избягам и къде по-удобно място от новите съседи...ъ надявам се нови, понеже поне аз не ги бях виждал преди.
Намръщен като буреносен облак си облякох тениската и подминах баба с,мърмореща за пореден път.
Тряснах вратата на излизане и се запътих разсеяно към къщата до нас.
Застанах пред вратата и се замислих за момент, вероятно бе да няма никой, но нищо не губех ако опитам.
Прокашлях се леко и почуках два пъти на вратата, изправих гръб и зачаках някой да отвори.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 16:56

-Идвам.-Казах по-силно от колкото исках.Не за друго,а просто туко що бях седнала и сега се налагаше пак да ставам.Както и да е,с лека въздишка се изправих и отидох до вратата.Кой ли въобще беше?Повечето хора не знаеха,че сме се върнали в Лондон,а и тази къща беше изоставена в продължение на две години.Тогава се сетих за колата отпред и всичко ми се изясни.Отворих врата с лек замах и погледнах към момчето пред нея.
-Ъмм,здрасти.-Казах малко несигурно,като се има в предвит,че той бе почти два метра висок и се почуствах някак много ниска.
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 17:04

Сведох глава към човека който отвори и си наставих да се усмихна криво, жертва която рядко правех, особено пред непознати.
- Здравейте..
Казах аз ясно и силно и подадох ръка на момиче, изглежда не по-голяма от мен, особено на ръст.
Предполагам ме мислеше за някой луд, след като ей така идвам у тях без никаква причина, но не бях от приказливците които щяха за секунда-две да си изпеят цялата история, затова повдигнах рамене и присвих вежди.
- Никоекс, надявам се не съм дошъл в неподходящ момент..?
Казах аз и огледах вътре в къщата, малко нахално, но по навик трябваше да разбера какво ме заобикаля., независимо къде се намирам.
Да определено бяха се нанесли скоро или просто си държаха чат от нещата в кашони.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 17:11

Определено височината му ме подтискаше малко и за момент се намръщих.Но когато заговори се усмихнах,което се случваше често,като се има в предвит,че доста хора ме запомняха с това.
-Не,не е неподходящо.Точно мислех,че ще умра от скука.-Казах и забелязах как огледа къщата.Подтиснах смеха си и отворих врата по-широко,за да може той да влезе.
-Искаш ли да влезеш?-Казах и се запътих отново към хола.-Извинявай за бъркотията,но тъкмо се връщаме от две годишна ваканция.И мажду другото аз съм Ариа,Ариа Спенсър.
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 17:17

Леко конфузна ситуация...поне за мен.
Уж бях дошъл ей така колкото да ги поздравя за добре дошли,а то се оказа че са били на ваканци...две години иха доста дългичка, нали.
- Благодаря.
Измърморих аз и влязох вътре затваряйки вратата зад себе си.
Принципно не бих приел подобна покана, но определено самият аз умирах от скука и за нищо на света нямаше да се върна отново у дома, поне не и сега.
- Хубава къщичка..
Казах аз и поставяйки ръце в задния си джоб, погледнах отново към момичето и присвсвих очи.
- Изивнявай..излеждаш ми позната.
Ухилих се аз на глупавото си предположение и поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 17:26

-Благодаря.-Казах,когато той направи комплимент на къщата.Естествено съмнявах се,че го мисли като се има в предвид в какво състояние бе тя в момента.Както и да е позочих към дивана.-Чувствай се като у дома си.А и не знам.Може да сме се срещали преди.Живеех тък в продължение на 13 години,като изключим последните две.-Допълних с усмивка и се запътих към кухнята.
Минах зад барплота и се обърнах отново към момчето.
-Искаш ли нещо за пиена,хапване?-Попитах и отворих хладилника.-Предлагам сода,сок или кола,не ни е особено богато менюто.
След това се сетих,че всъяност не знам нищо за него.
-Та какво те води,в моя скромен дом?
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 17:32

Запътих се мълчаливо към дивана, изслушвайки думите й..
За нормален човек може и да не бе приказлива, но за мен, още повече в статуса ми на "непознат" говореше доста, но пак бе по-добре от баба ми.
По мои сметки излезе че е една година по-малка от мен...хм супер, а аз си мислех че на улицата всички са по-големи или поне така изглеждаха.
- Нищо..
Отговорих аз и се "тропясах" на дивана.
Не бе кой знае колко удобен, като се има в предвид че огромните ми задни части едва се събраха между всичките възглавници, които май трябваше да махна преди да ги смажа.
Поправих грешката си преди да се е обърнала и се ухилих невинно щом вдигна глава към мен.
- Просто исках да ви поздравя..
Казах аз и поставих ръка на облегалката.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 17:40

-Нищо?!-Повторих аз малко изненадана.Доста от отдавна никой не беше отказвал на покана.Както и да е.Затворих врата на хладилника и се върнах в хола.Седнах на една от таборетката и повдигнах леко вежда.
-Хм,ако си искал да ни поздравиш значи си съсед...?-Попитах леко не сигурно.За момент се зачудих дали можеше да е просто някъв психопат.Е силно се надявах да не,защото определено не бях в настроение за магии.
След тези мисли други се наредиха в главата ми.Замислих се дали е възможно той да е магьосник и ако да къде ли учеше?А всъщност на колко години бе този младеж?
-Извинявай за въпроса,но на колко години си?
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 17:54

Погледа на момичето ме накара да се засмея, изглеждаше ми някак...сякаш ще ме изяде с поглед всеки момент.
Отвърнах й поглеждайки леко въпросително и отмествайки глава към прозореца.
- На 16..
Казах аз и повдигнах рамене, нямаше нужда да питам тя на колко е след като вече си го бе казала, но от обща култура щях да опитам
- Ти си на 15, нали..по сметките ми излиза нещо такова.
Предположих аз и повдигнах вежди.
Май нямаше да е зле да се усмихна, понеже изглеждах прекалено сериозен за възрастта си и като нищо да си помисли че я лъжа.
Усмихнах се топло и се отместих от дивана, за да има място да седна ако желае.
P.S. извинявай за забавянето имам малко работа просто
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 18:06

-Позна от първия път.-Казах и леко се засмях на начина,по който го казах.Малко прекалено ентусиазирано,все едно бе подигравка.-Или по-точно пресметна.
Станах и се преместих на дивана,заяото таборетката определено бе неудобна.Попринцип мразех да седя на тях.Определено трябваше да науча майка ми да не взима всичко,което ѝ изглежда добре.Като се сетя за това повечето къшони също бяха пулни със всякакви простотии.
Като оставим това на страна се загледах в момчето,не за друго ами просто той бе най-интересното нещо в къщата в момента.
-За първи път виждам, 16 годишно момче да ходи да поздравява съседите.Или може би ти също си бил доста отекчен...?
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 18:33

Работата не отиваше на добре....
Сякаш искаше да разбере повече за мен, което накара атмосферата да натежи и да усетя въздуха леко влажен.
Добре де прекалявах, нещата далеч не бяха толкова страшни, но проста наистина не обичах да ме разпитват.
Типичната ми нагла физиономия се появи на лицето ми, но не погледнах към момичето, понеже щеше като нищо да се изплаши от мен и да реши че съм някакъв грубия, не че не бях де, но това лято се промених малко...уж.
- Така съм възпитан.
Казах аз истината и повдигнах рамене.
Прокашлях се леко и се изправих от дивана.
- Е..аз май си свърших работата смятам да те оставям, предполага досаждам.- усмихнах се колкото да бъда малко мил и се почесах по тила.
В интерес на истината не ми се връщаше в дома при баба ми, но и без това като нищо след малко да ме изложи, появявайки се на вратата с нейния бастун и да заговори на змийски буквално,това вече щеше да ме изложи напълно.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty23rd Ноември 2010, 18:47

Забелязах промяната в изръжението му,но моето остана същото.Доста често се случваше,че малката 'глупава' усмивка на лицето ми да дразни околните и нищо чудно да беше така и с този мадеж.Тези мои заключения ме накараха да се усмихна още повече.Не знаех защо толкова обичах да дразна хората покрай мен...просто ми харесваше.
После се замислих,че той просто може да не обичат да го разпитват и затова млъкнах за малко,което не се случваше често.Леко кимване бе единствения ми отговор на неговото пояснение.
-Не досаждаш,но няма да те задържам ако искаш да си ходиш или имаш друга работа.-Казах като също се обърнах към прозорежа.И изведнъж ме удари като гръм.
-Сетих се.-Казах и плеснах с ръце,когато най-после се досетих.-Познаваме се от Хогуортс.Е не точно,но поне сме се виждали.Ти си..от Слидерин нали?-Казах с ентусиазъм и на лицето ми се появи победоносна усмивка,един Бог знае защо.
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty24th Ноември 2010, 15:22

Въздъхнах и се отправих към изхода...
Определено деня не бе подходящ за посещения на парка или някой друг ъм...някое друго подобно място, понеже бе прекалено топло за мен, топло за месеца в който бяхме, сякаш бе средата на юли, чисто мъчение.
Прехвърлих на ум възможностите за разходка, но най-добрия на който попаднах бе с Ай, а си нямах идея къде е дори, така че предполагам щях просто да си стоя в стаята, наблюдавайки Инс, докато той за пореден път превръща стаята ми в средище за проява на неговия вид "изкуство", а след това баба ми отново щеше да се развика, заповядвайки ми да почистя всичко....само ако можех да използвам свободно магията, щях да я превърна във винена мушица!
Внезапния изблик на момичето до мен, Ария за да сме по-точни и не толкова небрежни ме накара да се ококоря леко изненадано.
- Какво!?
Запитах аз и събрах вежди в очакване.
-Познаваме се от Хогуортс.Е не точно,но поне сме се виждали.Ти си..от Слидерин нали?
Изстрелваше думите като от картечница и ми се наложи да помисля няколко секунди преди да осмисля всичко.
Супер не очаквах да видя точно днес някой от Хагуорст, но такива хора, стига да не са противни нечистокръвни, винаги ми бяха добре дошли.
Усмихнах се леко криво и кимнах утвърдително.
- Да, точно от там съм....- повдигнах рамене изразявайки известното затруднение което изпитвах, опитвайки се да се сетя коя е тя, но както винаги безуспешно, не помнех физиономии нито имена, като цяло паметта ми често изневеряваше.
- Въпроса е че не мога да се сетя ти от кой дом си.......- предполагам не е от Слидерин, в такъв случай все щях да я запомня..надявам се, иначе съвсем бях зле с акъла.
ПП: извинявай че не писах вчера, ама не ме оставиха...
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty24th Ноември 2010, 15:42

Не се очудих,когато той не можеше да си ме спомни.Та ние дори не си бяхме говорили в училище.Но за разлика от повечето хора аз помнех доста добре физиономии.И това,че го познах дори след две години пак си беше постижение.Сега като се замисля дори в училище беше доста намръщен.Е,поне според мен.
Подпрях се на стена в коридора пред входната врата и го погледнах за момент като усмивката ми изчезна.Сетих се колко се 'обичаха' учениците от Слидерин и Грифиндор.И естествено за това си имаше причина.Повечето слидеринци бяха маняци на тема 'чиста кръв' и силно се надявах той да не е.
-Грифиндор...-Казах,като вдигнах малко глава и се вгледах в лицето му,за да проследя реакцията му.
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty24th Ноември 2010, 15:56

Интересна реакция, очаквах да се засегне че не я помня или нещо подобно, ала нея сякаш повече я интересуваше нещо друго.
Проследих я с поглед и следвайки примера й се подпрях на стената, в очакване.
Предполагам бе някой от Хафълпаф или ....може и за Рейвънклоу да мине...пък кой знае нямаше да се учудя и ако бе от Грифиндор...пф но определено нямаше да съм много радостен.
Не че бях някакъв злобар или нещо подобно, но пък понякога ми лазеха по нервичките с тяхната "смелост и дързост"...пф!
Подсмихнах се чакайки я да отговори, но думите й ме накараха да я изгледам леко..не точно злобно, ами по-скоро преценявайки я.
- Грифиндор..хах.
Успях да каза аз, преди с ръка да се отблъсна от стената и да разроша глава, смеейки се.
- Супер-повдигнах рамене и завъртях очи.
Погледнах към вратата като някой затворник при вида да разбира килийна врата.
Работата че сме от двата най-противоположно дома ме накара съвсем да се почувствам не на място, по-скоро нея не на място, нали си бях такъв, не обиичах да търся вината в себе си,още повече ако имаше грифиндорец пред очите ми.
- Ще се видим някой път в училище..или пък някъде другаде.
Казах аз и се почесах по тила глупаво...гледайки леко нагло.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty24th Ноември 2010, 16:10

Подсмихнах се леко прекалено наперено и поклатих глава леко.Повечето хора биха го сметнали за обида или надсмешка.Е,от части се беше така.Реакцията му не беше голяма изненада.Не се и съмнявах,че всички Слидеринци са еднакви.
Както и да е,все още с надменна усмивка се отласнах от стената и отидох до врата.
Определено не бях почитателка на такава компания,особено когато погледа им бе толкова нахален.Не беше сега момента да се ядосвам.Все пак не искам да се превръщам във вълк от нищото.Въпреки,че би било интересно да разбера дали би се стреснал от това.Но се съмнявах.Като се има в предвич,че през целия ни разговор остана с почти каменно изражение само тук таме някакви малки реакции...Точно в момента това не ме интересуваше особено.
-Е,беше ми приятно...-Промълвих като отворих врата и показах една доста фълшива усмивка.
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty24th Ноември 2010, 16:17

Прокашлях се леко в очакване да каже нещо, но когато не го направи, просто продължих да вървя към вратата.
Преди да си отворя сам, съвсем нахално, тя го направи и ме отпрати с усмивка, но доколко бе истинска и искрена вече е друг въпрос.
В отговор се подсмихнах ехидно и поклатих глава, явно щом разбра че съм от Слидерин и веднага ме сметна за пълен идиот и грубиян, не че моята реакция бе много по-различна, но не очаквах и друго в замяна на нея.
Кимнах и оправих блузата си на излизане.
- И на мен... грифин.
Засмях се поставяйки ръка на стомаха си и излязох.
- До друг път съседе надявам се да нямате оплаквания от съседните къщи.
Усмихнах се, по-точно се засмях отново и й смигнах.
Обърнах се с гръб и ритнах един камък на пътя си, изохквайки леко.
Сега какво ме чакаше не ми се мислеше, но пак щеше да е по-добре от един "смел и дързък" грифиндорец, още повече щом бях в такова тъпо настроение.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty24th Ноември 2010, 16:25

-Силно се надявам на същото.-Казах с широка усмивка и го изчаках да излезе.Идеше ми да му кажа змия,защото чесно казано в момента точно на това ми приличаше.Змия,която пръска отровата си навсякъде.
Тръшнах врата след себе си и в следващия момент вече бях на четири лапи.Определено трябваше да се науча да контролирам преопразяването си.Всеки път,когато някой ми лазеше по нервите,това се случваше.И в момент,чудно защо ли,ръмжах доста гадно и бях вперила очите си в някаква точка на стената пред мен.
Не след дълго се успокоих малко и се върнах в хола като поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщурката на Ариа Спенсър... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на Ариа Спенсър...   Къщурката на Ариа Спенсър... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщурката на Ариа Спенсър...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс.. :: Извън "Хогуортс" :: Лондон :: Домовете на учениците-
Идете на: