Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Изживей магията!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Запишете се за учебната година!
Hard Rock Cafe Empty19th Декември 2010, 15:42 by Elione Percival Steenwyck
Учебната година започва съвсем скоро! Запишете се за предметите, които ще изучавате...

Трябва да попълните ето тази бланка:
Име:
Дом:
Курс:
Предмети, които бихте искали да изучавате:

*Ето и самите предмети:
Астрономия


[ Full reading ]
Comments: 8
Питайте!
Hard Rock Cafe Empty29th Октомври 2010, 16:57 by Elione Percival Steenwyck
Темата за въпроси... питайте каквото ви душа иска, няма никакви ограничения.

Comments: 15
Предложения и критики
Hard Rock Cafe Empty29th Октомври 2010, 17:10 by Elione Percival Steenwyck
Какво мислите за форума?
Кое ви харесва в него и какво смятате, че трябва да променим. Не се притеснявайте да изкажете мнението си, няма да ви "скачаме" и да правим скандали.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Comments: 1
Обща тема
Hard Rock Cafe Empty29th Октомври 2010, 17:12 by Elione Percival Steenwyck
Ами... ако искате да кажете нещо, но се сещате в коя тема да го сложите.. пишете тук. [You must be registered and logged in to see this image.]

Comments: 1
Заети и свободни учителски герои
Hard Rock Cafe Empty28th Ноември 2010, 16:23 by Elione Percival Steenwyck
ЗАЕТИТЕ ГЕРОИ ЩЕ БЪДАТ ОЦВЕТЯВАНИ В БЯЛО!


Директор на училището - Албус Дъмбълдор
АРИТМАНТИКА - професор Септима Вектор
АСТРОНОМИЯ – Професор Тереза- Мария Дарагон /героинята от книгите е заменена с друга!/


[ Full reading ]
Comments: 0
Раздадени/отнети точки
Hard Rock Cafe Empty5th Ноември 2010, 21:32 by Elione Percival Steenwyck
Учителите имат право да раздават и отнемат точки по време на РП, но след това задължително трябва да пишат в тази тема...
Пример:
Сивиръс Снейп:
Отнемам пет точки от Грифиндор, заради непочтителното държание на Елиът Хъмфри в часа по ЗСЧИ!


Comments: 0
Съобщения
Hard Rock Cafe Empty29th Октомври 2010, 17:00 by Elione Percival Steenwyck
Тук ще съобщаваме всичко ново около форумчето ни.
Препоръчително е да следите редовно тази тема...


Comments: 0

 

 Hard Rock Cafe

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Elione Percival Steenwyck
Gryffindor
Gryffindor
Elione Percival Steenwyck


Posts : 312
Join date : 26.10.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty23rd Ноември 2010, 20:20

[You must be registered and logged in to see this image.]

Все някъде трябваше да се забавляват и мъгълите... Макар че далеч не само те посещаваха тези места.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-castle.forumotion.com
Кияра дер Фридрих
Rawenclaw
Rawenclaw
Кияра дер Фридрих


Posts : 15
Join date : 24.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty24th Ноември 2010, 17:24

Едно от местата където обичах да се забавлявам бе това кафене. Наскоро се бях върнала от поредното пътешествие понеже учебната година в Хогуортс скоро започваше и трябваше да съм тук. Вече бях седми курс. Скучното ежедневие отново ме бе налегнало.Нямаше с кой да изляза затова реших просто да се поразходя и отново да разгледам Лондон и да посетя любимото ми кафене. Облякох набързо едни дънки и една тениска и излязох. Все същото скучно място и все същите скучни хора. Може би , защото просто не знаеха как да се забавляват или просто не можеха. Мъгълите бяха доста странни. Сигурно смятах така, защото имах магически способности и можех да правя разни неща.Но като се позамисля скоро не бях правила нищо интересно освен да обикалям скучните магазини... сама. Да, всичките ми приятели бяха заминали нанякъде е и аз не бях в Лондон до преди два, три дни, но все пак в момента тях ги нямаше и на мен започваше да ми става все по скучно и по-скучно. Разхождах се няколко минути докато не стигнах до онова кафене .Влязох вътре и в първи момент не забелязах никакви познати лица. Ама, разбира се, какво ли съм си мислела, че ще срещна някой ли? Както винаги щях да изпия нещо топло тук.. сама . И да си тръгна. Седнах на една маса и си поръчах някаква напитка. Когато ми донесоха поръчката забелязах как някакво момиче се приближава до мен.
-Ариа? - попитах аз учудено. Не очаквах точно тя да е тук. Леле колко се бе променила в първия момент дори не можах да я позная. Станах и я прегърнах.
-Хайде сядай. - поканих я и седнах, а тя се настани до мен.Една голяма усмивка се изписа на лицето ми, защото очаквах отново да си седя самичка тук без никаква компания. -Е как мина ваканцията? - попитах и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty24th Ноември 2010, 17:37

След случката в нас и след като се върнах обратно в човешкия си вид реших,че е време да изляза малко на чист въздух и да се поразходя.Точно това и направих,за известно време.Но не след дълго и това ми омръзна.Точно се разхождах насам натам,когато пред мен се изпречи някакво кафе.Реших,че така или иначе няма какво да загубя ако вляза и пийна нещо.
Отворих врата и влязох вътре като огледах местото.Беше пълно с непознати физиономии.Тези две години,през които ме нямаше,имам чувството,че са станали 10.След толкова време загубих всички контакти с този прекрасен град.
С лека въздишка влязох навътре в кафето и докато подминавах масите ми се стори,че видях познато лице.Спрях се и се обърнах към момичето,което седеше на една от масите.Очите ми се разшириха от почуда.Определено не мислех,че ще я срещна тук.
-Кияра?-Казах аз на свой ред,когато тя спомена името ми.-От кога не съм те виждала!-Допълних,когато се прегърнахме.След което приех поканата ѝ и седнах до нея.Е сега поне имаше причина да се усмихна.Толкова се радвах да я видя след тези така дълги две години.
-Как да е ваканцията.Ужасно!-Казах и се засмях.-Но като изключим,че повечето хора бяха доста груби,местата които посетихме бяха невероятно красиви.
-Ами ти?Кога се върна?
Върнете се в началото Go down
Кияра дер Фридрих
Rawenclaw
Rawenclaw
Кияра дер Фридрих


Posts : 15
Join date : 24.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty24th Ноември 2010, 17:54

Явно нейната ваканция не бе минала особенно приятно. Не, че моята бе нещо интересно и невероятно.Всъщност бе поредната скучна ваканция, в която майка ми се опитва да се отърве от мен и да ме прати някъде далеч за няколко седмици,месеци. Всъщност ако тя решаваше може би в щеше да ме прати и за години, но аз взимах решенията свързани с мен така, че тя нямаше право да казва каквото и да било. Усмихнах се леко като се опитах да прикрия гнева, който се таеше в мен толкова много време , след като баща ми почина. Като се позамислих след неговата смърт нямаше ваканция, която да ми хареса или просто хора, с който да прекарам ваканцията си освен семейството ми. Не, че бяха лоши, но все пак. Ариа ме гледаше и очакваше да отговоря на въпроса ми, но как щях да и обясня за така наречената ми ваканция и "прекрасното" ми пътешествие.Да, може бо, много хора желаеха това, което имам аз и мечтаеха за такива пътешествия, но аз можех само да им кажа,че парите не са всичко.
-Честно казано при мен си бе поредната скучна ваканция. Отново майка ми ме прати на едно от онези ваканций за няколко дни, който според нея щели да ми се отразят добре.Е, разбира се, ваканцията бе придружена и от кредитната и карта.Не, че не съм доволна просто вече ми омръзна.Все пак се повтаря от години и колкото и да опитва да прикрие на мен ми е пределно ясно, че тя просто иска да се отърве от мен. - усмихнах се. Бях свикнала вече затова не ми правеше впечатление пък и с Ариа се познавахме от много време и можех да и кажа всичко. Ария ме попита кога съм се върнала затова след кратка пауза аз отново продължих да говоря.Веднъж вземех ли думата после трудно някой можеше да каже нещо.
-Ами наскоро се върнах преди няколко дни. - една широка усмивка се изписа на лицето ми.Най-вероятно, защото нямах търпение да започнем училище и да не виждам майка ми с седмици.- Ох, нямам търпение да започнем отново да учим в Хогуортс сякъш беше преди векове когато последно бях там. - двете с Ариа се засмяхме.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty24th Ноември 2010, 18:05

Чудех се дали нещата със семейството ѝ са се подобрили,но от отговора ѝ разбрах,че не е така.Кимнах леко,когато ми разказа за ваканцията си.Е,явно нито една от нас не бе прекарала 'прекрасно' на почивката си.
Когато каза,че са минали векове от последното ни посещение в Хогуортс не можах да здържа смеха си.
-На мен ли ми го казваш.-Омръзна ми всичко това и с поглед посочих всичко покрай нас.-А на всичко от горе не можем да равим каквито си искаме магии заради Следата.-Поклатих глава все още с усмивка и се настаних по-удобно на местото си.-Определено вече нямам търпение да се върнем в замъка.Толкова неща ми липсват.-Допълних леко запечтано,след което отново се засмях.
Тогава се сетих за нещо.Тъй тако Кияра предполагам не изгаряше от желание да си седи в тях реших да ѝ предложа нещо.
-Хей,нашите заминават отново,не знам за колко време,какво ще кажеш да дойдеш у нас за няколко дни?Може пък и да е забавно.-Предложих с малка усмивка.Така и тя щеше да се отърве поне малко от скуката.
Върнете се в началото Go down
Кияра дер Фридрих
Rawenclaw
Rawenclaw
Кияра дер Фридрих


Posts : 15
Join date : 24.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty24th Ноември 2010, 18:12

Интересна идея. Всъщност дори ми хареса, но нямаше как да приема понеже трябваше да се потготвям преди учебната година или поне баба ми така каза. Ох, тази стара... Заради нея щях отново да пропусна поредния купон.Много мразех така, когато заради семейството ми се лишавах от удоволствията и излизанията с приятелите ми. Ами сега как щях да откажа на Ариа.Милата лицето и грейна , когато ме видя, а сега.. Обаче нямаше друг начин щяхме да се видим направо в училище или да се засечем някой друг път в Лондон.Въпреки, че за второто вероятността бе прекалено малка, но какво пък всичко се случва.
-Ариа няма да мога да дойда въпреки, че ми се иска много. - усмивката изчезна от лицето и и от моето.Но пък това си бе съвсем нормално. - Хайде някой друг път ще се видим, защото сега трябва да тръгвам . - продължих и се усмихнах.Платихх сметката и двете с Ариа се прегърнахме, а аз тръгнах към изхода.
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty25th Ноември 2010, 14:19

Вида ми бе ужасен..
Косата ми една такава..никаква.
Ахаха приличах на някакво чудовище и после се чудя защо хората ме гледат странно, но пък на кой му пука.
Ария се бе проявила като изключително дружелюбна, в интерес на истината очаквах да ме изгони...но пък от друга страна определено се бях държал доста мило, а и с израстването си вече се бях научил да контролирам злобните си мисли..и за моя гордост успявах...хах че аз кога не съм успявал, независимо в какво.
Изсмях се на тази си мисъл и бутнах вратата на кафето или поне на такова ми приличаше, но да речем че може да бъде и..бар, но леко постен, карай така е по-добре, не обичам навалиците.Като се замисля май изобщо нямаше смисъл да идвам..е карай, ще огледам за минута-две и се изнизвам.
Аромат на някаква смес от кафе и...ъм женски парфюм.
Това пък от къде идваше..вдишах като някое животно и сведох глава, понеже усетих концентрация от уханието под носа си.
За мой огромен късмет източника се оказа някакво момиче с дълга, кафява коса, изглежда на път да излезе.
Усмихнах се надменно и се отдръпнах преди да се сблъскаме.
- По-внимателно,мадам.
Казах аз и повдигнах вежди, клатейки глава.
- Няма да се изненадам ако на излизане прегазите някоя кола.- прокашлях се леко, спирайки напушилия ме смях и събрах вежди.
Момичето ми изглеждаше доста познато, но в тъмнината не можех да я разпозная.
Върнете се в началото Go down
Кияра дер Фридрих
Rawenclaw
Rawenclaw
Кияра дер Фридрих


Posts : 15
Join date : 24.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty25th Ноември 2010, 14:31

Докато аз отивах да платя сметката забелязах, че Ария бе излязла и се запътих към изхода. Пред мен обаче се изпречи едно момиче, което ми бе толкова познато. Замалко да се сблъскаме.Разбира се, вината бе негова, но явно бе с твърде голямо самочувствие за да си го признае.
- Няма да се изненадам ако на излизане прегазите някоя кола. - каза той и се усмихна. Ама , разбира се, точно с този ли трябваше да се сблъскам сега.Познавах го много добре. Той също учеше в Хогуортс и за мой късмет беше слидеринец.Какъв късмет само! Денят ми ставаше все по-интересен.Ако можеше да се нарече интересно срещата с слидеринец, който се мисли за нещо велико. Е да те попринцип са си такива, но все пак факта, че имаше огромно самочувствие също бе важен.Реших да му отговоря с нещо нямаше да оставя нещата така.
-Ох някога опитвал ли си се да бъдеш поне малко мил. - казах аз и се усмихнах фалшиво. - Опитай не е толкова трудно пък и може да ти хареса и случайно да направиш услуга на целия свят с това. - след тези думи явно се сети коя съм.В училище се бяхме засичали няколко пъти.Истината е, че изобщо не можехме да се понасяме, но това нямаше значение в момента понеже ми бе писнало от опитите му да бъде остроумен.
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty25th Ноември 2010, 14:44

Зачаках да каже нещо в отговор, все още придържайки вратата с крак, готов всеки момент да "офейкам".
-Ох някога опитвал ли си се да бъдеш поне малко мил... Опитай не е толкова трудно пък и може да ти хареса и случайно да направиш услуга на целия свят с това.
Повдигнах вежди и се засмях поставяйки ръка на стомаха си.
Хм..чувствах се засегнат, самочувствието ми бе накърнено...как да стана по-мил, та аз бях толкова добра душа...тцтцтц как само ме преценяваха всички " с един поглед", еми докато продължаваха да го правят и аз щях да продължавам с любезностите.
Загледах се по-внимателно в нея и се ухилих невярващо, бяхме един курс, карахме часове заедно понякога, а аз не можах да я разпозная в началото...мале наистина съм много зле, а и не ми ли станаха прекалено много хората от училище които виждах, не че имах нещо против, но просто точно този който желаех най-много нямаше..какво да се прави-късмет.
- Достатъчно си умна, за да прецениш че не зависи само от мен, мила.- казах аз и й смигнах.
Страшни зубрачи..мислят се за най-умните..е те са, но пък смея да кажа че аз самия също съм голям отличник...засмях се вътрешно, обожавах високата си самооценка, караше ме да се чувствам по-уверен и да бъде по-лекомислен.
Поклатих глава и се усмихнах самодоволно.
- Прав ли съм..ъ Кияра.
Свих леко замислено устни, не че ме бъркаше особено ако бях сгрешил името й, но все пак това щеше да ме постави в неудобна ситуация, мен и моята памет, особено пред някой от "умните" или пък беше от Хафълпф..боже нямам си и идея.
Върнете се в началото Go down
Кияра дер Фридрих
Rawenclaw
Rawenclaw
Кияра дер Фридрих


Posts : 15
Join date : 24.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty25th Ноември 2010, 22:02

Хах, той как ме нарече - мила. Боже, този няма ли си друга работа освен да се заяжда. Точно в момента ни най-малко ми беше до него и до така "остроумните" му шеги . Слидеринец! Какво ли друго можеше да се очаква де. С това огромно его. Защо ли водех този разговор?! Та аз не можех да го понасям в училище, а сега си говорех с него. Не, че беше по мое желание де.И знаеше името ми, сигурно трябва да се чувствам поласкана. Как ли пък не... Интересно ми е само как го е запомнил, защото ми се струваше, че няма с какво..
-Ами миличък ти започна с остроумните шеги...Така, че сам прецени от кой зависи и от кой не. - усмихнах се фалшиво, а той ме гледаше някак странно. Да се надявах, че бе разбрал какво съм му казала... Не ми се искаше да обяснявам сто пъти едно и също нещо. Вече започваше да ми писва от този разговор и в момента бях толкова ядосана, че не знаех какво точно изпитвам към него безразличие или омраза. Ама то нямаше голяма разлика де.
-Е Загрекс започва да ми писва от заяждането ти. - измрънках аз и на лицето ми се изписа една фалшива усмивка..

Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty25th Ноември 2010, 23:09

Ахаха...можех единствено и само да се смея, за щастие нищо не ме спираше да го показвам, нямаше нужда да се възпирам понеже и двамата бяхме наясно че нормален разговор няма да завържем.
Не знаех обаче от кога тези Рейвънклоу бяха станали толкова отворени, те че са си остроумни - добре, ама принципно уж са мъдри, качество което май й липсваше.
Изсмях се ехидно на последното й изречение и кимнах.
- Жалко, скъпа моя, все още нищо не си видяла.
Лека нотка на раздразненост се промъкна в гласа ми, макар в интерес на истината това все още да не бе и малка част от заяждането на което бях способен.
Хей..къде изобщо ми отиде опита да бъда мил и дружелюбен...къде изчезнаха часовете размишляване над това че останалите май ме имат за нещо по-различно от " неземен красавец"...нещо от сорта на "надут пуяк".
Поредната самодоволна усмивка се появи на лицето ми, харесваше ми идеята да ме мислят за такъв, а и аз не бях много по-различен, нито имах намерение да ставам, поне не и в голяма степен.
Е може би малко...колкото да не ме гледат като отровна отвара.
Почесах се умно по тила и се опитах да изглеждам добронамерен.
- Извинете ми, но просто се движехте с такава скорост, че наистина се притесних за възможността останалите покрай вас, включително и мен, да оцелеят.
Май не бе особено успешен опит, освен че се бях "задъхал" от изговарянето на толкова много думи, което си беше паранормално за мен и моята особа.
Въздъхнах тежко и сведох замислен поглед към земята, обмисляйки за пореден път варианта поне за миг да бъда не чак толкова груб...но идеята никак ама никак не ми допадаше, наистина.
- След като и двамата сме на мнението че разговора ни е изключително, безумно безсмислен, то тогава можем да го прекратим.
...грр ужас не виждах успех в това да бъда някой мил и добър, нов човек.
Сключих за момент замислено вежди..щеше да е ужасно дори и за мен да я зарежа ей така, но пък и без това нямаше какво да си кажем, а и като гледам какъв злобен поглед докарваше, чак аз се изненадвах.
- До някой друг път, госпожице и дано тогава да сте в по-добро настроени.
Казах аз и се засмях леко криво, понеже дефакто се проявявах като истински гадняр, но така бе най-добре, не исках да правя на хората излишни илюзии, предпочитах да ме мислят за тотален идиот.
Побързах да изляза от кафето, преди да е казала нещо или да ме е фраснала с някой остър предмет и се запътих към дома си..


Последната промяна е направена от Nicoex на 26th Ноември 2010, 19:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кияра дер Фридрих
Rawenclaw
Rawenclaw
Кияра дер Фридрих


Posts : 15
Join date : 24.11.2010

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty26th Ноември 2010, 19:21

Ммм като се замисля имаше смисъл от думите му. От разговора ни немаше абсолюрно никакъв смисъл. Май щеше да е по-добре да спрем с заяждането и да започнем отначало може и да не е толкова лош,егоистичен,самонадеян ... Ох можех да изброявам до утре.Въпреки, че не ми се вярваше особенно щеше да е по-добре да започнем отначало.
-Хм.. Идеята ти е добра.. Съгласна съм.. - казах аз и се усмихнах леко.След това погледнах към другите хора, като повечето бяха втренчили погледи в нас.Явно бяхме дигнали доста шум. - И опита ти да бъдеш мил.. Ами не се получи особенно.Засмях се, а той ме погледна странно въпреки, че бях сигурна, че бе разбрал за това преди да му го кажа...Май щеше да е по-добре да седнем на някое от масите или да отидем на друго място, защото хората ни гледаха, а на мен ми беше адски странно.
-Хей какво ще кажеш да седнем на някоя маса или да се разходим някъде? - попитах аз и се усмихнах. - Е освен ако нямаш друга работа де. - измрънках аз и се изкикотих след това огледах кафенето .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty

Върнете се в началото Go down
 
Hard Rock Cafe
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс.. :: Извън "Хогуортс" :: Лондон-
Идете на: