Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Изживей магията!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Запишете се за учебната година!
Перон 9¾ Empty19th Декември 2010, 15:42 by Elione Percival Steenwyck
Учебната година започва съвсем скоро! Запишете се за предметите, които ще изучавате...

Трябва да попълните ето тази бланка:
Име:
Дом:
Курс:
Предмети, които бихте искали да изучавате:

*Ето и самите предмети:
Астрономия


[ Full reading ]
Comments: 8
Питайте!
Перон 9¾ Empty29th Октомври 2010, 16:57 by Elione Percival Steenwyck
Темата за въпроси... питайте каквото ви душа иска, няма никакви ограничения.

Comments: 15
Предложения и критики
Перон 9¾ Empty29th Октомври 2010, 17:10 by Elione Percival Steenwyck
Какво мислите за форума?
Кое ви харесва в него и какво смятате, че трябва да променим. Не се притеснявайте да изкажете мнението си, няма да ви "скачаме" и да правим скандали.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Comments: 1
Обща тема
Перон 9¾ Empty29th Октомври 2010, 17:12 by Elione Percival Steenwyck
Ами... ако искате да кажете нещо, но се сещате в коя тема да го сложите.. пишете тук. [You must be registered and logged in to see this image.]

Comments: 1
Заети и свободни учителски герои
Перон 9¾ Empty28th Ноември 2010, 16:23 by Elione Percival Steenwyck
ЗАЕТИТЕ ГЕРОИ ЩЕ БЪДАТ ОЦВЕТЯВАНИ В БЯЛО!


Директор на училището - Албус Дъмбълдор
АРИТМАНТИКА - професор Септима Вектор
АСТРОНОМИЯ – Професор Тереза- Мария Дарагон /героинята от книгите е заменена с друга!/


[ Full reading ]
Comments: 0
Раздадени/отнети точки
Перон 9¾ Empty5th Ноември 2010, 21:32 by Elione Percival Steenwyck
Учителите имат право да раздават и отнемат точки по време на РП, но след това задължително трябва да пишат в тази тема...
Пример:
Сивиръс Снейп:
Отнемам пет точки от Грифиндор, заради непочтителното държание на Елиът Хъмфри в часа по ЗСЧИ!


Comments: 0
Съобщения
Перон 9¾ Empty29th Октомври 2010, 17:00 by Elione Percival Steenwyck
Тук ще съобщаваме всичко ново около форумчето ни.
Препоръчително е да следите редовно тази тема...


Comments: 0

 

 Перон 9¾

Go down 
+2
Антъни Карсън
Elione Percival Steenwyck
6 posters
АвторСъобщение
Elione Percival Steenwyck
Gryffindor
Gryffindor
Elione Percival Steenwyck


Posts : 312
Join date : 26.10.2010

Перон 9¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Перон 9¾   Перон 9¾ Empty3rd Ноември 2010, 18:37

Кингс Крос.
Една типична мъгълска гара.
Неуморните влакове се нижеха един след друг.
Пълна с обикновени човечета, бързащи, за да не изпуснат поредния влак, или пък с такива, спокойно обикалящи пероните, осъзнавайки, че за пореден път по неясни причини са дошли няколко часа по рано...
Но нито един от любезните минувачи, използващи услугите на гарата, не забелязваше нещо, толкова усилено набиващо се на очи. Голямата тъпла, събираща се около колоната между перон девет и перон десет. Какво правеха там ли? Опитваха се да преминат, естествено. И дори успяваха... или поне повечето от тях. Но това бяха далеч не толкова интересни подробности.
Веднага идва и вторият въпрос... Защо? Защото там имаше нещо необичайно, нещо далеч надминаващо мъгълските представи за нормален железопътен транспорт.
На това незабележимо място се намираше Перон 9¾, началото на пътят към училището за магия и вълшебство "Хогуортс"...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-castle.forumotion.com
Антъни Карсън

Антъни Карсън


Posts : 50
Join date : 24.11.2010

Перон 9¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9¾   Перон 9¾ Empty8th Декември 2010, 08:38

Дойде дългоочакваният момент,за който жадуваше Анътни от толкова много време,а именно пътуването до Хогуортс,където тази година щеше да бъде първи курс в анй-голямото и перстижно училище за магий.
Разбира се като всяко дете беше развълнуван,но не го показваше вътрешно и рано сутринта започна да се приготвя,много ловко се спарви с багажа,закуси и селд което се сбогува с всички близки.
около половин час по-късно,момчето заедно с баща си,пристигна на перона,откъдето щеше да мине директзо за влака за Хогуортс,целият беше натоварен с багаж и като чуваше тези викове наоколо,малко се смути,но пък изпита и радост от пердсотящото пътуване.
Нямаха много време,така че прегърна баща си и започан да плаче,после като се успокой,тръгнаха към мясотто откъдето трябваше да мине и като се прегърнаха за последе нпът,Антъни обеща,че ще им пише редовно и няма да ги забрави.Беше му трудно да ги оставя,но при първа възможност щеше да подържа кореспонденция с тях.
Взе голямата коричка с многото кухари,засатна по средата на пероно и след секунди се засили,набра скорост и като помахна на баща си,неусетно и плавно премина през бариерата и сеоказа от другата страна,където вече беше перон 9 3/4.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Hufflepuff
Hufflepuff
Катерина Петрова


Posts : 36
Join date : 24.11.2010

Перон 9¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9¾   Перон 9¾ Empty8th Декември 2010, 15:08

"Най-накрая,най-накрая." повтарях си аз докато се бях запътила към перона0.Очаквах този момент толкова дълго време и ето,че той най-накрая дойде.
Събудих се рано сутринта и започнах да си събирам багажа.Исках час по-скоро да тръгна.Не понасях да стоя и ден повече на това място!!!Исках по-скоро часовете да започнат.
Когато пристигнах на перона както винаги беше доста шумно,но бях свикнала.Засилих се и преминах през бариера
та.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Линда Харисън

Линда Харисън


Posts : 89
Join date : 11.12.2010

Перон 9¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9¾   Перон 9¾ Empty11th Декември 2010, 11:38

Лин цял ден се суетеше и си оправяше куфари и чанти. Беше развълнувана нищо , че за поредна година отиваше на перона и в Хогуортс.Тя се огледа. Беше пристигнала на време. Гарата беше претъпкана с мъгъли, но тук- там се виждаха и няколко деца с клетки, в които тихо, но не съвсем мирно стояха сови. Бързите междуградски и модерни влакове пуфтяха и се изстрелваха по маршрута си, обградени в сив дим. Лин не обичаше шумотевицата, затова побърза да премине през стълба между перон десет и перон девет. Беше много лесно, само трябваше да внимава да не я видят. След като се озова на точният перон, заедно с куфара и совата си Лола момичето отново се огледа. И тук не видя нищо, особено освен, че имаше няколко стари вещици със странни облекла. Яркочервеният влак със златният надпис "Хогуортс" я убеди, че е на правилното място в точното време. Задуха вятър, чу се изскърцване и момичето погледна нагоре, откъдето впрочем идваше шумът. Голямата табела, гласяща "Перон 9 3/4 Хогуортс експрес" се люлееше върху неподозиращите минаващи отдолу ученици.. На Лин не и пукаше каквото и да стане , защото все пак това не беше нейна работа
Момичето беше облечено прекалено тънко , заради лъжливите прогнози за времето. Слидеринката стоеше и едвам не се изхили на първокурсниците , които бяха стреснати да смърт всеедно отиват в затвор а не на най-вълшебното място на света. Линзи чакаше да се покажат и приятелите и , които за жалост още ги нямаше.
"Сигурно си оправят косите"- помисли си девойката и зачака с нетърпение да отиде и да вечеря в голямата зала и после да си легне в меките балдахинови легла , а след това като се събуди да започне да учи за избраната и професия
Да бе да
Линзи беше изкарала на всички изпити за С.О.В.А -Изключителен , и се беше напънала да учи поне малко , но тази година ще се отдаде на мързелувяне и заяждяне -поне малко - защото все пак беше в Слидерин и трябва да се покаже като такава. Едно момиче - първокурсничка се преближи и попита :
-Извинете знаете ли къде се събират първокурсниците?
-Никъде конкретно , просто си намери купе и седни- отговори мила Слидеринката , за което се стресна сама на себе си . Дали се побъркваше , или просто ставаше мила? Линз потрепери при мисълта да е като онези момиченца които си жертват живота за да са добри и помагат на всички независимо колко голяма услуга искат от тях. Момичето се оттърси от тези мисли и реши да се качи на вагона. Остави куфара си в едно от купетата , седна и се загледа в сбогуващите се хора , майки и бащи с деца а Линз беше дошла сама , защото :
"Имаме работа сега.. Ти какво си мислиш , само ще се разкарваме ние с тебе всеедно си бебе..Отивой се сама и помни , че искаме да си най-добрата и да премазваш всички..И няма приятили. Помни! А сега отивай"
Това бяха родителите и - гадни зли ,и най .лошото искаха и тя да е такава независимо дали и харесва.
Влакът тръгна и се понесе по поляните и зеленината както и мислите на момичето
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Перон 9¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9¾   Перон 9¾ Empty11th Декември 2010, 18:55

Най-после дойде дългоочакваният ден.Нямах търпение,след две години отсъствия да се завърна в Хогуортс.Два дни преди сегашния бях почнала да си приготвям багажа.И не веднъж изваждах всичко и го пренареждах и пак,и пак,и пак....
Така та до днес.Сега заедно с брат ми пътувахме към гарата.Не спирах да говоря,като някое побъркано човече,а той,горкия,само караше колата с изтормозено изражение и кимаше от време на време.Прекрасно знаех,че не ме слуша,но въпреки това продължавах да говоря.
Родителите ми вече ми бяха казали 'довиждане' на излизане от къщата.И двамата имаха работа и не можеха да дойдат.Е това,и фактът,че не им се занимаваше с ентусиазма,която ме бе обвзел от преди седмица,още няколко часа.
Не след дълго най-сетне стигнахме до гарата и заедно с помоща на брат ми свалих нещата си и се отправихме към перона.Количката беше доста тежка,но въпреки това отказах на офертите на брат ми той да я бута.Дори сега думите не спираха да излизат от устата ми,въпреки че оставах без дъх.Е какво да се прави?!
Стигнахме до перон 9 и аз погледнах към брат ми с широка усмивка.
-Е най-после ще получиш,това което искаш.-Каза той след толкова мълчание,но също с усмивка.Аз кимнах бързо и щастието се четеше доси в движенията ми.-Е,мъник,ще ми липсваш.
-И ти на мен!-Отвърнах и го прегърнах.
Когато ме пусна с едно последно помахване и усмивка се затичах с количката си към стената.Преди да усетя каквото и да било вече бях на перон 9 3/4.Погледах за секунда зад мен видях стената.Усмивката отново заигра на лицето ми.А аз започнах да си пропрявам път през навалицата и се запътих към вагона на Грофондорци.
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Перон 9¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9¾   Перон 9¾ Empty12th Декември 2010, 15:49

Каква семейна идилия...помислих си аз докато вървях, пуфтейки като някой стар дядо, към влака.
Не е истина само колко смехотворни бяха някои мъници, плачейки за родителите си, протягайки ръце към тях през вагоните с надеждата да ги задържат в обятията си още поне малко.
По дяволите какво толкова не разбираха, та те отива на място хиляди пъти по-добро от онова в дома им....е да вярно че не всички можеха да се "похвалят" с баба като моята и баща за чудо и приказ, но пък какво толкова, а и аз си имах брат ми, който да му се не види, къде беше!?
Измърморих нещо под носа си и се ухилих когато пред мен застана малко момиченце с притеснено изражение и насълзени очи.
- Миличка..радвай се че си тук..-"докато можеш"
Помислих си аз, но щях да съм прекалено показващ чувства ако изразя мъката си че това е последната ми година в училището.
Въздъхнах тежко, минах покрай нея и я потупах по рамото.
Качих се на влака, сядайки в единственото празно купе, след като не успях да намеря никой от "фантастичната четворка"..хм явно подранявах този път.
В мига в който притворих очи, готов да се отпусна спокойно, вратата се отвори и ме накара да изсъскам неразбираемо..по дяволите не се ли научиха вече че не съм компания за тях.
Вдигнах въпросително вежди и изгледах момичето иронично.
- Съжалявам много, тук всичко е заето..както виждате.
Заявих аз и извадих най-долния си поглед...защо го правех...знам ли, яко ми е.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Перон 9¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9¾   Перон 9¾ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Перон 9¾
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс.. :: На път към "Хогуортс" :: Перон 9¾-
Идете на: