Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Изживей магията!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Запишете се за учебната година!
Помоооооощ! Родителска среща... Empty19th Декември 2010, 15:42 by Elione Percival Steenwyck
Учебната година започва съвсем скоро! Запишете се за предметите, които ще изучавате...

Трябва да попълните ето тази бланка:
Име:
Дом:
Курс:
Предмети, които бихте искали да изучавате:

*Ето и самите предмети:
Астрономия


[ Full reading ]
Comments: 8
Питайте!
Помоооооощ! Родителска среща... Empty29th Октомври 2010, 16:57 by Elione Percival Steenwyck
Темата за въпроси... питайте каквото ви душа иска, няма никакви ограничения.

Comments: 15
Предложения и критики
Помоооооощ! Родителска среща... Empty29th Октомври 2010, 17:10 by Elione Percival Steenwyck
Какво мислите за форума?
Кое ви харесва в него и какво смятате, че трябва да променим. Не се притеснявайте да изкажете мнението си, няма да ви "скачаме" и да правим скандали.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Comments: 1
Обща тема
Помоооооощ! Родителска среща... Empty29th Октомври 2010, 17:12 by Elione Percival Steenwyck
Ами... ако искате да кажете нещо, но се сещате в коя тема да го сложите.. пишете тук. [You must be registered and logged in to see this image.]

Comments: 1
Заети и свободни учителски герои
Помоооооощ! Родителска среща... Empty28th Ноември 2010, 16:23 by Elione Percival Steenwyck
ЗАЕТИТЕ ГЕРОИ ЩЕ БЪДАТ ОЦВЕТЯВАНИ В БЯЛО!


Директор на училището - Албус Дъмбълдор
АРИТМАНТИКА - професор Септима Вектор
АСТРОНОМИЯ – Професор Тереза- Мария Дарагон /героинята от книгите е заменена с друга!/


[ Full reading ]
Comments: 0
Раздадени/отнети точки
Помоооооощ! Родителска среща... Empty5th Ноември 2010, 21:32 by Elione Percival Steenwyck
Учителите имат право да раздават и отнемат точки по време на РП, но след това задължително трябва да пишат в тази тема...
Пример:
Сивиръс Снейп:
Отнемам пет точки от Грифиндор, заради непочтителното държание на Елиът Хъмфри в часа по ЗСЧИ!


Comments: 0
Съобщения
Помоооооощ! Родителска среща... Empty29th Октомври 2010, 17:00 by Elione Percival Steenwyck
Тук ще съобщаваме всичко ново около форумчето ни.
Препоръчително е да следите редовно тази тема...


Comments: 0

 

 Помоооооощ! Родителска среща...

Go down 
+2
Елеонор Бенет
Elione Percival Steenwyck
6 posters
АвторСъобщение
Elione Percival Steenwyck
Gryffindor
Gryffindor
Elione Percival Steenwyck


Posts : 312
Join date : 26.10.2010

Помоооооощ! Родителска среща... Empty
ПисанеЗаглавие: Помоооооощ! Родителска среща...   Помоооооощ! Родителска среща... Empty21st Ноември 2010, 08:37

В какво настроение се връщат вашите от там?
Има ли учители, които обичат да ви "насоляват" пред родителите ви?
Вие ходите ли на тях /някои щури хора ходят с родителите си на срещите Very Happy/?
Гениални оправдание, с които да откажем родителското тяло да отива...
Абе всичко, което се сетите..
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-castle.forumotion.com
Елеонор Бенет
Slytherin
Slytherin
Елеонор Бенет


Posts : 46
Join date : 19.11.2010

Помоооооощ! Родителска среща... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помоооооощ! Родителска среща...   Помоооооощ! Родителска среща... Empty21st Ноември 2010, 10:03

О, това е моят раздел и моята тема.
Помня, че преди няколко години имахме родителска среща, обаче беше през втория срок. Тогава учителите ни мразеха до дъното на душата си, защото им се качвахме на главите, а когато те искаха да ни "затапят" и да ни цитирам "фраснат двойката", ние знаехме прекалено много. Имахме един учител по български, който всички много си го бяха нарочили, обаче аз лично много го харесвах. Та, тогава целия клас се бяхме събрали в коридора и от край до край си бяхме направили нещо като лагер. В смисъл, чантите ни бяха като стени, чадърите покриви, пускахме си музика и се редувахме кой да изтича навън да купи нещо за ядене. Въобще, уникален купон беше. И най-накрая се оказа, че учителите, които "толкова много ни мразят", са казали, че ние сме най-добрия клас. Та, кажи-речи си спасихме кожата, но няма да ви казвам какво притеснение беше по време на срещата. Е, когато не се забавлявахме и не забравяхме за какво всъщност сме отишли. ;д
Върнете се в началото Go down
Elione Percival Steenwyck
Gryffindor
Gryffindor
Elione Percival Steenwyck


Posts : 312
Join date : 26.10.2010

Помоооооощ! Родителска среща... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помоооооощ! Родителска среща...   Помоооооощ! Родителска среща... Empty21st Ноември 2010, 10:10

Oхооо, колко ми е познато това...
Аз като цяло не съм любимка на учителите.. Може ни просто "ангелският" ми поглед не им допада или пък фактът, че в часовете говоря повече от тях ги кара да се настройват против мен.. Това си е голяма грешка, но те си знаят.. Very Happy
От мен обаче не знам защо, но учителите май не обичат да се оплакват... Постоянно ми обясняват какво ще кажат на родители ми и аз съм в паника, а пък после нищо... И заради това аз им се качвам на главата Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-castle.forumotion.com
Beatrice Qumby
Slytherin
Slytherin
Beatrice Qumby


Posts : 29
Join date : 20.11.2010

Помоооооощ! Родителска среща... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помоооооощ! Родителска среща...   Помоооооощ! Родителска среща... Empty21st Ноември 2010, 10:20

Аз сигурно съм единствения човек на земята, който кара родителите си да ходят на родителска среща. Работата е там, че аз съм страшна манипулаторка да не говорим, че имам 2 "аз" и знам как да ги използвам. Мдам, в часовете съм кроткото ангелче, което седи на пред последния чин, отговаря като я питат и в редките случаи се залива от смях на някоя простотия, но иначе хич не съм кротка. Какво да се прави, знам как да използвам вродените си "сили".
Сега съм 12 клас и в часовете е страшна работа, щом вече и на мен не ми пука как се държа работата е сериозно. На пръстите на 2те си ръце не мога да преброя колко пъти съм се смяла до сълзи в часовете, да не говорим за изцепката ми с "клекопикаещите" при класната по БЕЛ.
Та в крайна смекта, моите родители нямат и време да ходят по родителски срещи, миналата година майка ми ходи на една и класната й казала "много е разсеяна и се лигави", мама като се прибра умря да се смее на въпросното изказване от класната ми. Иначе в 5ти клас баща ми отиде, аз даже бях с него, но чаках в колата, тогава бяхме 4 момиче и 20 момчета футболисти, та близо час тогава класния ни говорил за момчетата и за футбол, от тогава тати каза, че повече на родителска среща няма да стъпне.
Мама една година се обади на класната да я пита за мен, тя ме прехвалила чак и нашите вече не ги блазни идеята да ходят до училище.
Върнете се в началото Go down
http://los-angeles.canada-forum.net/forum.htm
Линда Харисън

Линда Харисън


Posts : 89
Join date : 11.12.2010

Помоооооощ! Родителска среща... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помоооооощ! Родителска среща...   Помоооооощ! Родителска среща... Empty11th Декември 2010, 13:42

ОоО в нас е трагедия след родителска среща. Изобщо не слушам и тва ми пречи и на успеха , ама винаги им казвам за родителските и те понякога се отказват. Абе...пълна трагедия
Върнете се в началото Go down
Nicoex
Slytherin
Slytherin
Nicoex


Posts : 246
Join date : 23.11.2010

Помоооооощ! Родителска среща... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помоооооощ! Родителска среща...   Помоооооощ! Родителска среща... Empty13th Декември 2010, 17:14

пф..принципно нямам проблеми с тях...но от скоро ;Х
абе ще видим, сега на следващата може и да не съм жив хД
Върнете се в началото Go down
Елфида Зиганд

Елфида Зиганд


Posts : 5
Join date : 13.12.2010

Помоооооощ! Родителска среща... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помоооооощ! Родителска среща...   Помоооооощ! Родителска среща... Empty13th Декември 2010, 20:17

Ахаха на наще много не им пука кво ще кажат....Ни есме си най-лошия клас и са ни нарочили с...мен ме хулят щото седя в час и си чета книга....Ахахаха ама кой му пука?Наще като се приберат да не би да ми се карат?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Помоооооощ! Родителска среща... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помоооооощ! Родителска среща...   Помоооооощ! Родителска среща... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Помоооооощ! Родителска среща...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс.. :: Друго :: Всичко, което го няма в останалите раздели.. :: Училище-
Идете на: