Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Oхоо, имаме си гостенин...
Ако си магьосник си добре дошъл, а ако не си... Е, ти вече си тук, така че не ме гледай с този поглед на малко момиченце, изгубило плюшената си играчка. Няма нужда да се оправдаваш, знам, че нито си малък, нито си играеш с плюшени играчки...
Кой съм аз ли?
Този отговор ще намериш по-късно... А сега наистина мисля, че е време да влизаш, защото на някои вече им омръзна да те чакат...
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Изживей магията!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Запишете се за учебната година!
Кръчма ''Черната смърт'' Empty19th Декември 2010, 15:42 by Elione Percival Steenwyck
Учебната година започва съвсем скоро! Запишете се за предметите, които ще изучавате...

Трябва да попълните ето тази бланка:
Име:
Дом:
Курс:
Предмети, които бихте искали да изучавате:

*Ето и самите предмети:
Астрономия


[ Full reading ]
Comments: 8
Питайте!
Кръчма ''Черната смърт'' Empty29th Октомври 2010, 16:57 by Elione Percival Steenwyck
Темата за въпроси... питайте каквото ви душа иска, няма никакви ограничения.

Comments: 15
Предложения и критики
Кръчма ''Черната смърт'' Empty29th Октомври 2010, 17:10 by Elione Percival Steenwyck
Какво мислите за форума?
Кое ви харесва в него и какво смятате, че трябва да променим. Не се притеснявайте да изкажете мнението си, няма да ви "скачаме" и да правим скандали.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Comments: 1
Обща тема
Кръчма ''Черната смърт'' Empty29th Октомври 2010, 17:12 by Elione Percival Steenwyck
Ами... ако искате да кажете нещо, но се сещате в коя тема да го сложите.. пишете тук. [You must be registered and logged in to see this image.]

Comments: 1
Заети и свободни учителски герои
Кръчма ''Черната смърт'' Empty28th Ноември 2010, 16:23 by Elione Percival Steenwyck
ЗАЕТИТЕ ГЕРОИ ЩЕ БЪДАТ ОЦВЕТЯВАНИ В БЯЛО!


Директор на училището - Албус Дъмбълдор
АРИТМАНТИКА - професор Септима Вектор
АСТРОНОМИЯ – Професор Тереза- Мария Дарагон /героинята от книгите е заменена с друга!/


[ Full reading ]
Comments: 0
Раздадени/отнети точки
Кръчма ''Черната смърт'' Empty5th Ноември 2010, 21:32 by Elione Percival Steenwyck
Учителите имат право да раздават и отнемат точки по време на РП, но след това задължително трябва да пишат в тази тема...
Пример:
Сивиръс Снейп:
Отнемам пет точки от Грифиндор, заради непочтителното държание на Елиът Хъмфри в часа по ЗСЧИ!


Comments: 0
Съобщения
Кръчма ''Черната смърт'' Empty29th Октомври 2010, 17:00 by Elione Percival Steenwyck
Тук ще съобщаваме всичко ново около форумчето ни.
Препоръчително е да следите редовно тази тема...


Comments: 0

 

 Кръчма ''Черната смърт''

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Elione Percival Steenwyck
Gryffindor
Gryffindor
Elione Percival Steenwyck


Posts : 312
Join date : 26.10.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty13th Ноември 2010, 08:11

Кръчмата на всички тъмни магьосници...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-castle.forumotion.com
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty25th Ноември 2010, 21:08

Ходех с бавна кратча по Мракон-али,един бог знае защо.Беше ми омръзнало да стоя вкъщи,а и като цяло от мъгълския свят.Нямах търпение да се върна в Хогуортс.Две години...определено ми липсваше през това време.
Не можех да не забележа погледите на черните магьосници тук,които доста праволинейно си показваха,че не им харесвам.Не че ме интересуваше особено сега.Радвах се,че в момента бях със слънчеви очила.Така поне те не може да видят моя 'смъртоносен' поглед.Това може би ме спасяваше от много неприятности.
Малка въздишка ми обягна,когато някакъв доста стар и неприятен на външенвид,а до колкото прецених и характера му на бе особено блажен,промърмори нещо под носа си,когато минах покрай него.
Защо наистина бях дошла тук?Нищо добро не ме чакаше на подобно място...
Както и да е след още няколко минути бавен ход с поглед забит в краката ми се спрях пред "Черната смърт",кръчмата на черните магьосници.
-Ама аз определено си прося боя...-Промълвих едва едва на себе си.И въпреки,че знаех,че няма да е особено добра идеа да вляза го направих.
Беше мрачно,задушно,подтискащо...като цяло долнопробна кръчма.Сканирах на бързо мястото,като игнорирах погледите на другите присъстващи в помещението.След огледа си отидох до бара и си поръчах един горещ бирен шейк на барманът,който определено не беше дружелюбен.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Hufflepuff
Hufflepuff
Катерина Петрова


Posts : 36
Join date : 24.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty25th Ноември 2010, 21:15

"Ух искам вече да се връщам в училището.Не понасям тъпото ежедневие."-с тези мисли в главата вървях по Мракон-али.Чудех се къде да отида,за да убия малко време.Зърнах някаква кръчма.Изобщо не беше по мой вкус,но какво да се направи.Трябваше да се примиря,защото в близост до нея не виждах нищо друго което да може да привлече вниманието ми.Влязох...ъгх...ужас.Запроправях си път към бара и когато най-накрая го стигнах седнах отегчено.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty25th Ноември 2010, 21:24

Свалих очилата си и изгледах малко раздразнено барманък,когато най-после ми донесе питието.Той само се завъртя и отиде да говори с някаква стара вещица.Поклатих леко глава като поех дълбоко въздух.Отпих от бирения шейк и след това поставих чашата обратно на бара.
Точно тогава до мен седна едно момиче,което изглеждаше отвратено от мястото,точно колкото и аз бях.Усмихнах се леко и се обърнах към нея.Така или иначе умирах от скука,а не изгарях от желание да завързвам каквито и да било разговори с другите присъстващи магьосници.
-Не е едно от най-приятните места,на които да се озовеш...-Казах аз все така с лека усмивка.-Аз съм Ариа между другото.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Hufflepuff
Hufflepuff
Катерина Петрова


Posts : 36
Join date : 24.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty25th Ноември 2010, 21:45

Обърнах се към момичето което ме беше заговорило.
-Определено не е.Започвам да се чудя какво правя тук.
Поклатих глава.
-Аз съм Катерина.
Усмихнах й
се.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty25th Ноември 2010, 21:49

-Приятно ми е.-Казах и отпих поредната глъдка от чашата си.Обърнах се за момент към барманът,който определено бе много заинтересован от разговора си и дори не ми хвърли наглия и надменен поглед като по-рано.Подсмихнах се леко на този факт и се обърнах отново към момичето до мен - Катерина.
-Ем,мен ме доведе скуката.-Казах и се засмях леко.-А и трябваше да се махна поне за малко от мъгълския свят.Доскочава много лесно и вече нямам търпение да се върна в Хогуортс.Ами ти?Къде учиш?
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Hufflepuff
Hufflepuff
Катерина Петрова


Posts : 36
Join date : 24.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty25th Ноември 2010, 21:53

-Ох да.Ужасно познато.
Казах аз като в гласа ми се усещаше нотка на отегчение.
-Ами и аз уча в Хогуортс.
Засмях се.Обърнах се към бармана който изобщо не си вършеше работата.Ъгх...писнало ми е от таки
ва.


ПОСТОВЕТЕ ПОД 6 РЕДА СА ЗАБРАНЕНИ...
Edit by Elione Percival Steenwyck
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty25th Ноември 2010, 22:02

-Е значи някой път ще се видим в училище.А може да се засечем някъде и преди това.-Казах с усмивка и допих шейка като се изправих.
Не ми се тръгваше защото момичето изглеждаше приятно,а и нямаше да навреди да познавам още някой преди да се завърна в Хогуортс.Но трябваше да тръгвам.Нашите и без тове вече сигурно се бяха притеснили,а ако ли не вече тръгнали да ме търсят,недай си боже.Ах,колко грижовни родители имах,драмата им беше в кръвта,когато ставаше въпрос за такива дребни неща.
Платих си питието и си сложих очилата отново след което се обърнах към момичето.
-Беше ми приятно,Катрин,но се налага да тръгвам.-Казах с усмивка и си тръгнах.

пп. сорри ма трябва да ставам..
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Hufflepuff
Hufflepuff
Катерина Петрова


Posts : 36
Join date : 24.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty25th Ноември 2010, 22:06

Усмихнах й се.
-Добре.Ще се видим в училището.
Засмях се и се обърнах към бармана.
-Ей!
Извиках,за да ме чуе.
-Дай ми нещо за пиене само гледай да не ме отровиш!!
Казах аз.
Когато изпих питието си и аз реших да си тръгвам.Платих и изляз
ох.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 13:08

Сериозно,какво ми ставаше в последно време?Все по-често и по-често идвах на това мрачно и подтискащо място.Но определено не можех да издържам повече в мъгълския свят.И тази...улица дори и малко,оправяше нещата.Две години явно ми бе лимита без връзка с магьосническия свят.
Отново стигнах до долнопробната кръчма и с тежка въздишка бутнах врата и влязох вътре.Погледите на черните магьосници вътре почваха да ме дразнят.Какъв им беше проблема?!
Както и да е...отидох и седнах на бара.За мой 'късмет',барманът бе същия като онзи преди няколко дни.С бавни крачки той се доближи до мен,да не говорим за самодоволната му усмивка,която в момента ме изкарваше извън нерви.
-Да не би да си кандидат за редовен потребител?-Попита той,колкото се може по-нахално.
-Е все пак някой трябва да внесе някаква класа в тази дупка.-Отвърнах със злобна усмивка,а той се начумери.-Така,след като изяснихме това,може ли един бирен шейк?!-Попитах като усмивката ми бе изчезнала.
Барманът кимна сковано и тръгна на някъде,а аз подпрях ръка на бара и потърках слепоочията си.
-Злобни същества...-Промълвих под носа си и си поех дълбоко въздух,за да се успокоя.
Върнете се в началото Go down
David
Slytherin
Slytherin
David


Posts : 52
Join date : 25.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 13:30

Хогуортс...скуууука!Реших да изляза и да се поразходя,като намеря поне някое не толкова задръстено място.Учителите имаха явно някакъв необясним проблем с мен и постоянно ходиха след мен...сякаш пазеха замъка,да не го разруша...Сериозно,трябва да отидат на психиатър.Вървях по улиците на Мракон-али.Ако ме видят тук,отново щяха да викат родителите ми и да ми четат конски,да слушам колко добри са били на времето...бла,бла,бла.Видях една почти изтъркана,стара и грозна табела,на която с грозно написани букви пишеше: "Кръчма "Черната смърт"".Поредната дупка.
-Е..какво пък!-казах аз тихо на глас и влязох вътре.Погледите се насочиха срещу мен.Сякаш съм някое извънземно.Облещих им се на среша и отидох до бара.Седнах на един стол и барманът ме погледна по същия начин.
-Какво?Какво има!?-попитах аз,гледайки тъпо,а след това си поръчах:
-Ъмммм...само вода-едва ли имаше нещо качествено тук..най-много да се разболея от нещо.До мен имаше едно момиче,което ми се стори познато.
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 13:40

Бармънът най-после ми донесе питието и го тръшна пред мен.Изгледах го леко злобно и той си тръгна.Поклатих леко глава,определено тук не ме харесваха.Тогава някой влезе в кръчмата и усетих как всички се обръщат към него.Нямаше смисъл да се обръщам,сигурно бе поредния дядка,който е решил да дърдори за черните магии с приятелчетата си тук.
Играех си с един от пръстените си на лявата ръка,когато до мен седна някой.Погледнах на там и видях някакво момче,познато момче.Не ми изглеждаше на повече от 17-18 така че може би съм го виждала в училище.Той,както мен не изглеждаше много доволен от погледите на другите присъстващи.Усмихнах се леко и отпих от чашата си,като силно се надявах вътре да нямаше отрова.
-Всички,горе-долу нормални,ги гледат така.-Казах като отново се обърнах към момчето.-Аз съм Ариа,между другото.-Представих се и протегнах ръка за здрависване.
Върнете се в началото Go down
David
Slytherin
Slytherin
David


Posts : 52
Join date : 25.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 13:45

Донесоха на момичето до мен,някаква странна напитка и тя отпи.Аз не бих пил...това там каквото и да е.Тя ме погледна и каза:
-Всички,горе-долу нормални,ги гледат така.-аз се засмях леко и казах:
-Не се учудвам...това са психически осакатени хора,които гледат на криво всичко,що не е дядка и не се занимава с черна магия...-засмях се отново и водата ми най-накрая дойде.
-Това да не би да е кръчма "Баба Мравка" или "Чичо охлюв",тая вода да не я правихте сега-засмях се леко иронично и барманът подви опашка и тръгна нанякъде.
Аз съм Ариа,между другото-каза момичето и се усмихна.Аз я погледнах и промълвих тихо:
-Грифиндор...-отпих от водата и продължих:
-Дейв...приятно ми е-протегнах ръка и поех тази на момичето.След това забих поглед в странните картини на стената...
-Често ли идваш тук?-попитах аз без да променям посоката на погледа си...
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 13:57

Не можех да не се засмея на отговорите му.Поне до някъде съвпадаха с моите мисли.Когато промълви думата 'Грифиндор' ми стана почти 100% ясно,че той е от Слидерин.Какъв късмет...От както се върнах в Лондон повечето хора,с които говорех бяха от Слидерин и те определено оправдаваха причината защо са от там...Надявах се,че момчето до мен,Дейв,нямаше особени предрасъдъци към грифиндорци.
-И на мен ми е приятно...-Отвърнах като отклоних поглед от него и се загледах в жената от другата страна на бара.Бе същата като поседния път,когато бях тук.Явно посетителите на това място наистина бяха редовни.Гледката определено не ми беше особено приятна и върнах погледа си на пръстена.-Зависи какво разбираш от често.-Казах с малка усмивка,когато той ме попита дали често идвам тук.-На последък,да.Просто ми омръзна от мъгълския свят и ми трябваше да 'избягам' от него.Ами ти?
Върнете се в началото Go down
David
Slytherin
Slytherin
David


Posts : 52
Join date : 25.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 14:03

-Зависи какво разбираш от често.На последък,да.Просто ми омръзна от мъгълския свят и ми трябваше да 'избягам' от него.Ами ти?-отговори тя и аз се засмях леко.Огледах посетителите на тази дупка.Май се познаваха всички.Всеки влязъл се поздравяваше с останалите.Май всички тук бяха редовни посетители на това място.
-Ами..аз идвам тук за първи път и едва ли ще повторя-засмях се аз и се замислих за момент.Тя каза,че иска да избяга от мъглаския свят,но го каза с някаква нотка досада...
-Мразиш мъгали?-попитах аз докато оглеждах всичко на около. Обстановката беше като във свинарник...
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 14:11

Изненадах се малко от въпроса му,защото силно се надявах да не съм прозвучала така.
-Не ги мразя.-Отвърнах малко по-троснато,от колкото ми се искаше.-Повечето от тях са доста забавни.-Казах с усмивка и се обърнах към Дейв.-Просто бях дълеч от света на магията прекалено дълго време.Затова нямам търпение да се върна в Хогуортс.
Усмивката ми стана още по-широка като се замислих за Хогуортс.Естествено не исках пак да ми отенемат точки или да ме наказват или да ми изнасят речи,че поведението ми било непростимо или тем подобни.Но определено ми липсваха моментите,в които се забавлявах там.
-И все пак да попитам,от кой дом си?-Просто,за да съм сигурна зададох този въпрос.Беше ми пределно ясно,че е от Слидерин,но нищо не пречи да попитам.
Върнете се в началото Go down
David
Slytherin
Slytherin
David


Posts : 52
Join date : 25.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 14:19

-Не ги мразя.Повечето от тях са доста забавни.Просто бях дълеч от света на магията прекалено дълго време.Затова нямам търпение да се върна в Хогуортс.-каза тя и аз леко се засмях,като я прекъснах:
-Хаха...искала да се върне в Хогуортс...там е толкова тъпо,извинявай,но наистина е леко скучно-засмях се отново и изпих водата си,която имаше доста странен вкус.Сигурно някой се беше изплюл вътре или имаше нещо разтворено...Е...все тая,нали има лечебница.
-И все пак да попитам,от кой дом си?-аз я погледнах и отговорих :
-От Слидерин,защо?-засмях се леко и бутнах чашата напред...
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 14:27

На свой ред се подсмихнах на отговора му,че в училището е скучно.
-Скучно е ако не знаеш как да се забавляваш.-Отвърнах с лека насмешка и отново отпих от чашата си.
-А колкото до това,защо те попитах...Просто исках да съм сигурна.-Казах и се обърнах към него като се узмихнах.-Е поне сега вече знам от къде си ми познат.А и нямаше да е особено честно ако ти знаеше от кой дом съм,а аз не знаех т от кой си.
-Е,защо мислиш,че Хогуортс е 'скучно' място?-Попитах като подпрях главата си на дланта си.
Върнете се в началото Go down
David
Slytherin
Slytherin
David


Posts : 52
Join date : 25.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 14:32

-Скучно е ако не знаеш как да се забавляваш.А колкото до това,защо те попитах...Просто исках да съм сигурна.Е поне сега вече знам от къде си ми познат.А и нямаше да е особено честно ако ти знаеше от кой дом съм,а аз не знаех т от кой си.-аз се засмях леко и я погледнах също с насмешка
-Е,защо мислиш,че Хогуортс е 'скучно' място?-попита ме тя,а аз отново се изсмях и казах:
-Ами...защото учителите ме следят и тъкмо замисля нещо интересно и вече съм в дирекцията и почти съм наказан...отново и вече ми е тъпо.Та аз знам как да се забавлявам,но ми пречат...ето за това в Хогуортс е много скучно,не просто скучно,а направо тъпо!-обясних аз и се засмях леко иронично отново...
-А...аз не те питах от кой дом си,просто знаех!Така че не съм те питал,следователно ти ме попита първа,следователно в момента не е честно,защото ти знаеш със сигурност от кой дом съм,макар че и аз съм сигурен-големи глупости казах...
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 14:39

А мислех,че аз говоря много.С лека усмивка поклатих глава и допих питието си.За сега нищо ми нямаше и се надявах и да не ми стане нещо от това.Да се надяваме,че барманът не ме разеше чак толкова.
-Значи просто не можеш да се промъкваш между капките.-Отвърнах,когато той каза,че винаги го хващали.-Всеки е попадъл в директорския кабинет.Или поне на мен ми се е налагало не веднъж.-Засмях се леко и отново се обърнах към момчето.Незнайно защо не ми беше особено приятно да говоря,с който и да било ако погледа ми не е към него.
-Е,ето вече знаеш със сигурност,че аз съм от Грифиндор.-Казах с усмивка и са зачудих дали това ще доведе до някаква реакция.
Върнете се в началото Go down
David
Slytherin
Slytherin
David


Posts : 52
Join date : 25.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 14:50

-Значи просто не можеш да се промъкваш между капките.-aз се засмях,сякаш каза някой як майтап и си поръчах чай.Този път бармана го донесе бързо,но след като видях на какво прилича,казах:
-Аз...май...не ми се пие,но няма проблем ще го платя...не се притеснявайте-засмях се леко аз и промълвих тихо:
-Кой би пил тази гадост!Какво ли има вътре?-мънках си под носа гледайки чая.Момичето ме гледаше странно,а после се засмях.
-Е,ето вече знаеш със сигурност,че аз съм от Грифиндор-аз отново се засмях и отговорих:
-Още от началото знаех,че си от Грифиндор-изрекох това със забито лице в чая,докато се чудих какво има вътре...
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 15:00

Засмях се на реакцията му,когато му донесоха чая.
-Не знам за чая,но бирения шейк е доста добър.-Казах и вдигнах чашата си и отпих.Определено не можех да повярвам,че го казах,но си беше така.Съмнявах се,че нещо в тази кръчма ще ми хареса,но ето че всичко се случва.
-Явно това място не ти се нрави особено.-Казах,не че не беше очевидно,но просто колкото да кажа нещо.-След като е така,какво те води на Мракон-али?
Върнете се в началото Go down
David
Slytherin
Slytherin
David


Posts : 52
Join date : 25.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 15:08

-Не знам за чая,но бирения шейк е доста добър.-каза тя и отпи от шейка си.Аз само кимнах и продължих да зяпам умно чая.Изведнъж вдигнах ръка и ръгнах един пръст вътре.Като го извадих и го облизах. Потресох се целия и буквално ми се повдигна.Взех една лъжица и продъжлих да ровя в съдържанието на течността.Вътре имаше някакви корени,плодове,които приличах на изгнли и...какво за бога е това.Вътре имаше неща,за които въобще не знаех,че съществуват.Оо може да са се развили тук...в мръсотията...
-Явно това място не ти се нрави особено-аз отново кимнах и с любопитство вадих разни неща от чая си...
-След като е така,какво те води на Мракон-али?-попита ме Ариа,а аз без да се помръдна измънках под носа си:
-Скуката и любопитството...
Върнете се в началото Go down
Aria Spenser
Gryffindor
Gryffindor
Aria Spenser


Posts : 160
Join date : 22.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 15:18

За малко да се задавя,когато видях какво направи.След като успях да преглътна ме напуши отново на смях.Но не след дълго прехапах долната си устна,за да спра да се смея.Гледах го с нескрит интерес как вади разни работи от чая си.Изведнъж погледнах с ужас към своята чаша.Дали и там се намираха такива странности?!?
Тръснах глава,за да се отърва от тези мисли.Все пак питието беше хубаво,независимо от нещата,които се намираха вътре.И въпреки че знаех това го оставих за сега на страни.
Щом ми отговори защо е дошъл тук кимнах леко и отново започнах да го наблюдавам как открива нови и нови ... неща в чая си.
-Позната история.-Промълвих едва едва.
Върнете се в началото Go down
David
Slytherin
Slytherin
David


Posts : 52
Join date : 25.11.2010

Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty27th Ноември 2010, 19:30

-Позната история-продума тя тихо и продължи да ме гледа,как ровя в чая си точно като първобитен човек.Всяко едно извадено нещо,бе добре оглеждано и захвърляно някъде по пода.Извадих нещо наистина странно и го наврях в лицето на момичето,като попитах:
-Имаш ли идея,какво за бога е това?!Някога виждала ли си подобно нещо!-гледах тъпо към уж билката,която държах с два пръста пред лицето на момичето.Тя гледаше с погнуса,но аз продължавах да и го бутам в лицето и да се чудя какво е това...
-Няма значение!-казах аз и го хвърлих назад,като бутнах чашата на земята.Тя се счупи и чая се разля.Навсякъде имаше части от чашата,но това не направи впечатление дори и на бармана....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кръчма ''Черната смърт'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма ''Черната смърт''   Кръчма ''Черната смърт'' Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кръчма ''Черната смърт''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс.. :: Извън "Хогуортс" :: Лондон :: Мракон-али-
Идете на: